Nejnovější recenze ze sekce Digitální kamery

Přidáno: 10. dubna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím jen testuji, ale kvalita záznamu je dobrá, ovládání poměrně intuitivní a projektor na kameře překvapivě výkonný.

Ověřený zákazník CEWE FOTOLAB Peskora

Přidáno: 4. dubna 2018

Zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Kvalita

Super kamera za ty peníze, určitě doporučuji.

Sony PXW-Z90

Sony PXW-Z90

Ověřený zákazník O-Video Ověřený zákazník

Přidáno: 27. března 2018

Zakoupeno v O-Video

Kameru jsem objednal po nastudování tech. parametrů a recenzí. U fy SONY je to sázka na jistotu. Co je deklarováno je také splněno.

Canon HF-R806

Canon HF-R806

Přidáno: 15. března 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Příliš krátká doba používání na detailnější hodnocení

Canon XA11

Canon XA11

Přidáno: 12. března 2018

Zakoupeno v FotoŠkoda

• Výkon a vybavení versus cena
  • Možnost poloautomatiky záznamu (režimy AV a TV)

Sony HDR-CX240

Sony HDR-CX240

Ověřený zákazník Oehling CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2018

Zakoupeno v Oehling CZ

• MĚL JSEM VERSI S PROMÍTAČKOU.NABÍJECI FÁBLIK JE NEVÝHODOU U TÉTO ZNAČKY.BRZY SE ZADŘE.POŘÍDIL JSEM SI NABÍJEČKU.OPRAVY JSOU DRAHÉ.

ZA TU CENU DOBRÁ I DO RUKY.A HEJBLAT TO MÁ TAKY DOST.

Přidáno: 26. února 2018

Zakoupeno v FotoŠkoda

S kamerou Sony FDR-AX-53 jsem spokojený. Dříve jsem natáčel na starou Sony kameru, měla lepší gumový hledáček který nebyl tak tvrdý po přiložení k oku. To je zatím jediná chyba. Kameru mám krátkou dobu na celkové hodnocení.

Přidáno: 24. února 2018

• Pěkný obraz za slunečného počasí
  • Stabilizace
  • USB kabel
  • Šum za sníženého osvětlení
  • Špatné ovládání při filmování s výšky hrudi
  • Menu a nastavení

Průměrná kamera která najde uplatnění v exterieru , pro záznam obrazu doma v interieru se nehodí.

Přidáno: 6. února 2018

• Lehká, kv
  • Alta zaznamu

Přidáno: 24. ledna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Video 4K při statickém natáčení je vážně krásné, ale?
  • Ale bohužel se natáčení ve 4K nedá použít při horizontálním pohybu kamerou, záběr je HODNĚ TRHANÝ a to jsem použil tu nejrychlejší pam. kartu, předpokládám, že je to těmi 25 sn./s což je vážně málo! Kamera krásná, ale pro mne nepoužitelná, vrátil jsem jí.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. ledna 2018

Zakoupeno v K24.cz

Velmi dobre zbozi za tuto cenu

Ověřený zákazník O-Video Ověřený zákazník

Canon HF-G40

Ověřený zákazník CEWE FOTOLAB Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2018

Zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Má všechny parametry uvedené v reklamě

Přidáno: 13. ledna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Ještě jsem nevyzkoušela, ale zdá se že má jednoduché ovládání

Ověřený zákazník PanaStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2018

Zakoupeno v PanaStore.cz

• kamera je lehká
  • snadno ovladatelná

Byl to dárek pro syna, který je s kamerou velmi spokojen. Dovedu si představit, že si ji také půjčím na zachycení některých rodinných okamžiků.
Kamera patří cenou mezi střed.

Přidáno: 4. ledna 2018

(naposledy upraveno 5. ledna 2018)

• Širokoúhlý objektiv (28mm v přepočtu na 35mm kinofilm)
  • Rychlý náběh kamery po zapnutí (po odklopení panelu cca 1sec)
  • Stabilizace obrazu (velmi účinná stabilizace)
  • Pěkná kvalita videa, přirozené barvy jemná kresba
  • Funkce pre-rec, vodováha, možnost manuálního nastavení (zejména WB)
  • Možnost nabíjení přes přiložený kabel i z power banky - dá se nabíjet i při zavřeném panelu, třeba v kapse. Kablík má zahlý konektor takže se neulomí a se zastrčeným kabelem se dá i filmovat. V případě potřeby se dá nabíjet i přes micro USB vstup (když nemám origo kablík s sebou - ale při nabíjení přes micro USB nelze zavřít panel a nejde z powerbanky a AC adaptoru, je to spíš nouzovka).
  • Rozumně dlouhá výdrž baterie (údajně cca 1h záznamu 2,5h nepřetržitého záznamu - ale to jsem netestoval)
  • Jen drobnost: MikroUSB dobíjení funguje jen když je datové spojení (NTB/PC/Multimediální centrum atd), nefunguje z power banky a AC adaptoru (nabíjení přes napájecí kabel funguje i z powerbanky a adaptoru).

Kameru jsem si koupil jako náhradu za dosluhující (po 9 letech používání přestal fungovat LCD panel) Panasonic HDC-SD100 (také Full HD kamera).
Dle informací dostupných na internetu (parametry, návody, videorecenze) jsem jako nejlepšího kandidáta vyhodnotil HC-V180 (levnější sourozenec této).
U kamery HC-V180 jsem však objevil zásadní nedostatek - pomalé zapínání (cca 7sec než můžete točit) a proto jsem HC-V180 vrátil a upgradoval na tuto HC-V380 (která všechny výhody HC-V180 a startuje rychle - 1sec).
Jediné velmi mírné negativum HC-V380 oproti HC-V180 jsou trošku větší rozměry (i když jsou to jen centimetry, je to znát) - ale to je detail a celkově jsou rozměry stále příjemně malé.

Velmi pozitivně jsem překvapen vyšší kvalitou záznamu nové kamery oproti té předchozí HDC-SD100 i přes to, že původní kamera je také Full HD, se stejným rozlišením. Prostě jde to dopředu...

Příjemná je širokoúhlost záběru, pro můj účel dokumentování rodinného života je to praktičtější.
Původní HDC-SD100 měla nejširší záběr odopvídající 42mm ekvivalentu kinofilmu, zatímco HC-V380 má 28mm ekvivalentu kinofilmu.
Je to dosti znát zejména v interiérech.

Sony FDR-AX100

Sony FDR-AX100

Přidáno: 3. ledna 2018

• snadno ovladatelná

Přidáno: 2. ledna 2018

(naposledy upraveno 2. ledna 2018)

• Širokoúhlý objektiv (28mm v přepočtu na 35mm kinofilm)
  • Stabilizace obrazu (velmi účinná stabilizace)
  • Pěkná kvalita videa, přirozené barvy a jemná kresba
  • Funkce pre-re, vodováha, ruční WB
  • Malá, lehká, levná
  • Pomalé zapínání kamery: po odklopení panelu, než je připravena natáčet to trvá cca 7s!. Toto je velmi nepříjemné a může vás připravit o začátek zajímané scény. Z tohoto důvodu bych spíš doporučil jít do HC-V380, která má všechny zmíněné výhody a náběhový čas výrazně nižší.

Kameru jsem si koupil jako náhradu za dosluhující (po 9 letech používání přestal fungovat LCD panel - dá se točit jen na hledáček) Panasonic HDC-SD100 (také Full HD kameru).

Velmi pozitivně jsem překvapen vyšší kvalitou záznamu nové kamery oproti té předchozí i přes to, že původní kamera je také Full HD, se stejným rozlišením. Prostě jde to dopředu...

Příjemná je široko-úhlost záběru, pro můj účel dokumentování rodinného života je to praktičtější.
Původní HDC-SD100 měla nejširší záběr odpovídající 42mm ekvivalentu kinofilmu, zatímco HC-V180 má 28mm ekvivalentu kinofilmu.
Je to dosti znát zejména v interiérech.

Hlavní nevýhodou je dlouhá doba náběhu kamery po zapnutí, než je možné zahájit záběr.
Je to okolo 7s (a to kamera ani neotevírá kryt - ten se zapíná/vypíná manuálně).

Bohužel to při praktickém použití dosti obtěžuje, i pokud nejprve otevřeme panel a teprve potom kameru nasazujeme na ruku tak stejně cca 3s čekáme s namířenou kamerou než můžeme spustit záznam. V některých případech přijdeme o rychlou událost,
kterou jsme chtěli natočit.
Pro mě to použitelnost kamery dosti omezuje.
Naštěstí dražší sourozenec (HC-V380) má rychlost zapínání lepší (okolo 1s) a jelikož HC-V380 má stejné výhody jako tato a navíc bez problému s pomalým zapínáním (+ ještě Wifi) doporučil bych spíše HC-V380.

Tuto kameru kvůli zmíněnému pomalému zapínání nedoporučuji, ale doporučil bych připlatit na HC-V380.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2017

Zakoupeno v K24.cz

• vše ok

Ověřený zákazník Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2017

• Kamera se pořád vyrábí i když nedosahuje všestrannosti foto přístrojům, které umí daleko více za méně peněz.
  • Pěkný gumový hledáček - očnice
  • Už nemá vestavěný USB kabel
  • Něco tak bachratého jsem dlouho neviděl. Jako kamery z vestavěným HDD
  • Neskutečně obrovská cena 57 990 Kč s DPH za tohle?????
  • Nehorázně směšný záznam 4K: 3840 x 2160 / 30p za takovou cenu???
  • Jednoúčelové mohutné zařízení do 21 století nepatří!!!!
  • Nenatáčí v 50-60fps, ale má jen poloviční snímkování!!!
  • Made in China mluví sama za sebe a nemám důvěru za takové peníze!!!
  • Foťák za 20K má stejně kvalitní obraz je ještě špičkově fotí!!!
  • Zastaralý produkt Sony FDR-AX700 z roku 2017 skoro stejné parametry jako Sony FDR-AX100 v roce 2014!
  • Strašné velká a těžká kamera, která neodpovídá svým kvalitativním možnostem
  • Špatná investice do spotřebního a nežádaného zboží
  • Ručně musíte oddělit krytku objektivu, která se lehce ztratí
  • Po koupi kamera ztratí 70% ceny a je více méně neprodejná, protože kdejaký lepší mobil natáčí podobné video, ale v mobilu už dokonce 60fps
  • Kanery Handycam z roku 2010 měly lepší provedení (Made in Japan)
  • 4K video zabírá šíleně moc místa a špatně se stříhá a obraz trhá 25-30fps
  • Kamera by měla stát do 20000,- Kč, což je adekvátní cena vůči parametrům.
  • Přepracované menu je stále moc jednoduché a chybí hodně funkcí

Cenová politika za uvedenou kameru je na hranici normálnosti za jednoúčelový přístroj. Firma přestává v uvedený produkt věřit, protože kamery jsou čím dál méně žádané. IPhone X už natáčí lepší video 4K v 60fps, což uvedená kamera neumí a to je výsměch!!! Jsem polo-profesionál a kameru směřuji do spotřebitelského a amatérského segmentu. Pokud ji nevyužijete, tak si ji můžete ponechat jako raritu a historickou památku, protože ji dnes horko těžko prodáte. A to se vyplatí....

Zobrazuji 261 - 280 ze 399 recenzí 1...12 13 [ 14 ] 15 16...20