Canon XA60

TOP 15 v kategorii Digitální kamery

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Canon XA60

100 %
Canon XA60 - kompaktní, přesto mimořádně výkonná kamera pro široké spektrum použití, včetně dokumentární tvorby, firemních akcí nebo vzdělávání. Jádrem kamery je 1/2,3" snímač...
39 490 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Megapixel.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduZdarma93 % • 1 656 recenzíDalší informace

Popis produktu

Canon XA60 - kompaktní, přesto mimořádně výkonná kamera pro široké spektrum použití, včetně dokumentární tvorby, firemních akcí nebo vzdělávání. Jádrem kamery je 1/2,3" snímač...

Parametry produktu

Výrobce
Úhlopříčka LCD
0.36 palce
Typ snímače
CMOS

Recenze

  • , zakoupeno v Megapixel.cz

    100 %

    zatím se seznamuji s výrobkem, vše perfektní

Parametry produktu

Výrobce
Úhlopříčka LCD
0.36 palce
Typ snímače
CMOS

Popis produktu

Canon XA60 - kompaktní, přesto mimořádně výkonná kamera pro široké spektrum použití, včetně dokumentární tvorby, firemních akcí nebo vzdělávání. Jádrem kamery je 1/2,3" snímač typu CMOS, jehož výkon doplňuje procesor DIGIC DV6 pro záznam špičkového videa v rozlišení 4K UHD/25p nebo Full HD/50p. Integrovaný objektiv nabízí 20x optický zoom a 40x digitální zoom a kruhovou clonu s osmi lamelami pro přirozené podání bokehu. Rozhraní kamery zahrnuje dva XLR audio vstupy, jeden mini HDMI výstup, USB-C port. XA60 disponuje 3,5" dotykovým LCD monitorem a elektronickým 0,36" hledáčkem Ocular s vysokým rozlišením. Nechybí duální slot pro SD karty. Vysoce kvalitní záznam ve 4K

Kompaktní videokamerou Canon XA60 mohou tvůrci obsahu v jakékoli situaci snadno zachytit vynikající záběry v rozlišení 4K. Model XA60, který je postaven na obrazovém procesoru DIGIC DV6 a využívá snímač typu CMOS o velikosti 1/2,3", je schopen pořizovat záznam v rozlišení 4K UHD a Full HD s převzorkováním na HD ve špičkové kvalitě. Díky spojení s inteligentní optickou konstrukcí dosahuje kamera velkého rozsahu zoomu v kompaktním těle. Kamera dosahuje ekvivalentní ohniskové vzdálenosti 35 mm, přičemž nabízí 20x optický zoom. Podporuje také 40x digitální zoom, který lze rozšířit až na 800x. Jsou nejen špičkově vybavené z hlediska filmových schopností, při konstrukci byl kladen důraz na ovladatelnost. Zlepšuje ji nový rozměrný 3,5" dotykový LCD monitor a elektronický hledáček Ocular s vysokým rozlišením.

Ostrý obraz za každých okolností

Se systémy precizního automatického ostření mohou tvůrci obsahu zacílit na natáčený objekt a snadno sledovat akci. XA60 využívá pokročilý systém hybridního automatického ostření, takže ostří přesně i za špatných světelných podmínek. Lze také volit mezi rychlým a plynulým automatickým ostřením. Ostření je možné ovládat i pomocí 3,5" LCD displeje, kde kameraman snadno nastaví bod zaostření jediným dotykem. Pro ještě větší přesnost a pohodlí, zejména v rušném prostředí, kde kameraman potřebuje udržet objekt v záběru, je k dispozici automatické ostření s detekcí a sledováním obličeje. Samozřejmostí je možnost manuálního ostření ovládané pomocí prstence ostření/zoomu. Kamera je také vybavena pětiosou stabilizací obrazu, která je zárukou neroztřesených záběrů.

Široké možnosti formátů záznamu

Díky řadě flexibilních možností záznamu lze kameru bez problémů využít v profesionálních produkčních procesech, ať už zvolíte formát XF-AVC 4K UHD 160 Mb/s při 25p pro televizní vysílání anebo kodek MP4 4K UHD 150 Mb/s při 25p s menší velikostí souborů, s nimiž se snáze manipuluje. Videokameru lze použít v mnoha různých prostředích a situacích, nabízí řadu speciálních možností záznamu včetně zpomaleného a zrychleného, vkládání data a času do obrazu, nebo infračerveného režimu pro natáčení ve tmě. Lze ji také snadno začlenit do sestavy s více kamerami, funkce vlastního nastavení obrazu umožňuje barevně sladit záběry s jinými kamerami Canon. Pro profesionální záznam zvuku je kamera vybavena dvěma audio vstupy XLR a čtyřkanálovým lineárním PCM pro nastavení úrovně záznamu a vstupní citlivosti.

Rozšířené možnosti připojení

Nová profesionální videokamera Canon XA60 přináší řadu možností připojení, které umožňují jednoduchý a rychlý přenos videa ve vysokém rozlišení. Kamera je schopná přenášet HD video v UVC přes USB-C skrze PC – ideální pro potřeby školství a online nebo hybridní výuku. Výbava mimo jiné zahrnuje mini HDMI výstup, simultánní zálohování a plynulé přepnutí zápisu pomocí duálního SD slotu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchoduZdarma98 % • 18 836 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma98 % • 9 576 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
  • , zakoupeno v Megapixel.cz

    100 %

    zatím se seznamuji s výrobkem, vše perfektní