Sony HDR-CX625

TOP 32 v kategorii Digitální kamery

Sony HDR-CX625

Videokamera HD Handycam® pořizuje vždy stabilní záběry. Plynulost a citlivost stabilizace a automatického ostření (AF) dodají eleganci každému záběru. Vychutnejte si novou...
12 790 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Megapixel.cz

Skladem • Více variantZdarma34 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka79 Kč100 % • 1 627 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 1 643 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 18 735 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Typ záznamu videokamery
paměťová karta
Úhlopříčka LCD
3 palce
Full HD
Typ snímače
CMOS
4K

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Kameru SONY třída 450 jsme používali 9 let, kdybychom ji letos neutopili v Tunisku.
    Zakoupený typ jsme si sami zvolili, ale po pěti dnech nemohu hodnotit spokojenost. Zvenčí vypadá stejně jako ta utopená, je hezká. Prosím o přehodnocení znění otázky z Vaší strany, odpověď zákazníka může být jen těžko jednoznačná. Jak poznám, jestli deštník slouží, když jsem ho ještě nemusel otevírat. Jedná se o chybu Vašeho PR marketingu.

• , zakoupeno v YourGames.cz

• S touto kamerou lze dělat skvělé videosekvence
  • , zakoupeno v Sony Center

Líbila se mi třicetinásobná transfokace. Přístroj jsem nemohl použít, pouze jsem si na výrobku, u kterého jsem nabíjel (bohužel nefunkční) akumulátorek, prohlížel menu zařízení. Nová aplikace pro dálkové ovládání pomocí mobilního telefonu bohužel ale neumí česky.

Typ záznamu videokamery
paměťová karta
Úhlopříčka LCD
3 palce
Full HD
Typ snímače
CMOS
4K

Vychutnejte si novou perspektivu vzácných okamžiků. Nová videokamera Handycam®. Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s inteligentním aktivním režimem dokáže stabilizovat širokoúhlé (až do 26,8 mm) i přiblížené snímky z ruky v rozsahu 30násobného optického zoomu, a to i při běhu. Rychlé inteligentní automatické ostření a režim časosběrného snímání jsou rovněž k dispozici v tomto kompaktním provedení.

Stabilní za běhu

Jedinečný vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot od Sony kompenzuje chvění kamery a nyní je vybaven Inteligentním aktivním režimem, takže můžete natáčet stabilnější videa i za běhu.

Zaostřujte rychleji a spolehlivěji

Rychlé inteligentní automatické ostření funguje mimořádně rychle a neskutečně přesně.

Rychlé inteligentní automatické ostření funguje důmyslně

Nový algoritmus automatického ostření optimalizuje komunikaci mezi objektivem a obrazovým procesorem, což mimořádně urychluje automatické ostření, a prvotřídní systém předvídání rozsahu automatického ostření neustále ostří na objekt.

Přibližte si záběr až na 26,8 mm

Objektiv Sony G má širokoúhlou ohniskovou vzdálenost až 26,8 mm, která poskytuje natolik široký zorný úhel, že je možné zachytit dění i tam, kde by bylo obtížné poodstoupit, aby se vešlo do záběru.

Pokročilý formát XAVC S s přenosovou rychlostí 50MB/s

Záznam s vysokou přenosovou rychlostí formátu XAVC S poskytuje zřetelný záznam dokonce i scén s velkým množstvím pohybu. 5.1kanálový mikrofon pro prostorový zvuk

Vestavěný mikrofon zachycuje zvuk čistě a zachovává autentickou atmosféru.

Ztlumení vlastního hlasu

Snižte hlasitost svého hlasu v pořízeném záznamu.

Zábava i po natáčení

Praktické funkce a skvělé efekty máte na dosah. Užijte si časosběrný film Stisknutím tlačítka vytvoříte pozoruhodný klip. Je úžasné, kolik zábavy si můžete užít.

Pozorujte proměny světa v časosběrných záznamech

Režim časosběrného snímání pořizuje po určitou dobu fotografie se zvoleným intervalem mezi jednotlivými snímky a ze sekvence vytvoříte vysoce kvalitní časosběrné video

Highlight Movie Maker

Automaticky vytváří nejlepší momenty filmu s doprovodnou hudbou.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• , zakoupeno v YourGames.cz

• S touto kamerou lze dělat skvělé videosekvence
  • , zakoupeno v Sony Center

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• vestavěný USB kabel se mi nelíbí