Recenze Niceboy Vega 6 Star

Ověřené recenze Niceboy Vega 6 Star

Marcela Černá

Přidáno: 16. ledna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Akční kamera je bez problémová a dělá hezké záběry, stabilizace super a nemám s kamerou žádný problém. Za tu cenu jsem spokojená

Reakce značky  Niceboy

Marcelo, moc děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA 6 star.

Adriana

Přidáno: 19. prosince 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

moc hezký kousek, funguje výborně a videa jsou krásná. Stabilizace funguje na jedničku, porovnání cena/výkon je pecka

Reakce značky  Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA 6 star.

Jaroslav

Přidáno: 20. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Velmi dobrá kamera za dobrou cenu. Nahravá bez problémů ful HD což stačí a stabilizace obrazu je dobrá i při rychlejší jízdě například na kole. Kamera se občas mlží v pouzdře ale to není závada ale fyzikální vlastnost.

Reakce značky  Niceboy

Moc děkujeme za doporučení akční kamery VEGA 6 star. Proti mlžení se do pouzdra dají koupit speciální vložky, vyzkoušejte je.

Denisa

Přidáno: 13. listopadu 2018

• kvalita full HD
  • stabilizace
  • vybavení v ceně
  • kompaktní rozměry

super kamerka

Reakce značky  Niceboy

Deniso, moc děkujeme za doporučení akční kamery Niceboy VEGA 6 star a přejeme ať kamerka slouží k naprosté spokojenosti.

Přidáno: 5. listopadu 2018

• kvalitní obraz
  • příslušenství v balení

Kamera za výhodnou cenu, množství nástavců a držáků v balení. Kvalita nahrávání je super.

Reakce značky  Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA 6 star a přejeme spousty povedených záběrů!

Přidáno: 8. října 2018

• optická stabilizace
  • jednoduchost ovládánání
  • mód autokamery
  • opravdu malá výdrž baterie

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za doporučení a zpětnou vazbu k akční kameře Niceboy VEGA 6 star. Kamera by měla vydržet 70 minut při vypnutém displeji a WiFi, popř. můžete dokoupit náhradní baterii.

Miro

Přidáno: 8. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• kvalita nahrávání a stabilizace
  • spousta přísluška

skvělá kamera za super cenu, přisluško v balení je super, stačí dokoupit selfie tyč a jseš ready

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA 6 star a přejeme ať kamerka slouží k naprosté spokojenosti.

Jan Soukup

Přidáno: 24. září 2018

• Dokonale stabilní obraz
  • Vodotěsné pouzdro v balení
  • Dlouhá výdrž

Koupil jsem si ji na dovolenou v Egyptě a nemohu si ji vynachválit. Množství příslušenství a hlavně vodotěsný obal v balení. Pod vodou se tedy malinko zamlžovala, ale to vyřešily polštářky proti zamlžování, které jsem si raději přikoupil. Skvělé záběry, velmi obrazu přidává stabilizátor, nic se netřese a vše je krásné. Za mě palec nahoru.

Reakce značky  Niceboy

Jane, moc děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA 6 star a přejeme spousty povedených záběrů.

Mildhaus

Přidáno: 2. září 2018

• Samozřejmě že cena
  • Bohaté příslušenství
  • Jednoduchost v ovládání
  • Kvalita videa

Kamerka je dostačující pokud někdo lpí na kvalitě videa ať si koupí gopro hero
ale cena je úplně někde jinde a vybavení žádné. Jediné co mě sklamalo byl režim slow rozlišení 1280/720 fps120
Jsou to keci fps je 30 jen stím že kamera natáčí jako ve spomalenym režimu.
Jinak je v pohodě a mimochodem stabilizace je geniální :)

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za hodnocení. Kamera při slow motion nahrává ve HD rozlišení se 120fps, ale logicky když je video 4x zpomalené, tak výsledek je ve 30fps ;-) to jinak zařídit nejde. Aby mohlo být výsledné video při 120fps, tak by kamera musela umět 480fps.

Peta H

Přidáno: 21. srpna 2018

• příslušenství
  • jednoduchá ovladatelnost
  • široké možnosti nastavení v menu
  • možná jen výdrž baterie (řešeno externí powerbankou)

Pro mě osobně je kamerka naprosto ideální. Používal jsem ji hlavně při turistice na zajímavých místech. Skály, lesy, řeky. Funkci plnila skvěle. Doporučuji nechat zapnutou stabilizaci obrazu, výsledek je pak příjemnější a vzpomínky, uchované v podobě videa, jsou pak daleko lepší než fotky. Kamera má v balení spoustu příslušenství, z nichž většinu asi ani nevyužijete, ale raději mít a nepotřebovat, než shánět. Nejčastěji jsem ji nosil v ruce, nebo na selfie tyčce. Relativně rychle se vybíjela, ale řešil jsem to připojením k mé externí powerbance a problém vyřešen. Takovým způsobem to vydrželo 7 hodin v rakouských skalách. Dálkový ovladač na ruku (spouští foto, video) dost ulehčuje ovládání. Menu má spoustu nastavení, takže si tam opravdu vyhrajete :) Líbí se mi i spojení kamery s mobilem pomocí wifi a můžete pak sledovat co natáčíte, když kameru drží někdo jiný, nebo ji máte připevněnou na těle tak, že nevidíte na displej. S kamerou se dá opravdu hezky vyblbnout.

Reakce značky  Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení akční kamery Niceboy VEGA 6 star a přejeme ať kamerka dál slouží k naprosté spokojenosti!
Niceboy

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

Jan Jurča

Přidáno: 10. srpna 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• bohaté příslušenství v základu
  • dálkový ovladač je super
  • dobrá stabilizace
  • fotky nic moc
  • trošičku odstávají dvířka u baterie, spíše estetická záležitost, na funkci to však nemá vliv

Kvalita záznamu odpovídá ceně, v dobrých světelných podmínkách je pěkný. Naopak fotky nejsou nic moc,ale kvůli nim jsem to až tak nepořizoval. Zvuk jsem čekal daleko horší dle recenzí ostatních uživatelů, nakonec se mi zdá celkem v pohodě.

Reakce značky  Niceboy

Jane, děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu k akční kameře Niceboy VEGA 6 star a přejeme spousty kvalitních záběrů.

Přidáno: 7. srpna 2018

• spousta příslušenství
  • 4k rozlišení videa
  • dálkové ovládání
  • stabilizace videa
  • výdrž baterie

Kamera je malá, lehká a s vodotěsným pouzdrem na helmě nijak nepřekáží a neomezuje. Kameru používám hlavně na vodě, proto oceňuji možnost stabilizace a bohatého nastavení. Skvělé je propojení s mobilem přes aplikaci, kdy lze nastavení rychle měnit a prohlížet co se natočilo a nafotilo. Malinko jsem bojuji s kapkami vody co zůstávají na kameře a s výdrží baterie. Velmi oceňuji kompatabilitu s příslušenstvím a držáky jiných značek, mohl jsem tedy využít co mám již doma. Skvělá další vychytávka je dálkový ovladač na natáčení a focení - škoda jen, že není vodotěsný. Kvalita natáčení je na vysoké úrovni a formátů je na výběr opravdu hodně. Dokáže si poradit i když se mění rychle světelné podmínky a ani zvuk není špatný. V balení je spousta příslušenství.

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu k akční kameře Niceboy VEGA 6 star a přejeme spousty povedených záběrů.

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 5. srpna 2018

Zakoupeno v CZC.cz

Zatím se seznamuji co umí. Fotky - výborné

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za hodnocení akční kamery Niceboy VEGA 6 star a za její doporučení.
Ať kamerka slouží a přejeme samé povedené záběry,

www.digilidi.cz

Přidáno: 3. srpna 2018

Recenze Niceboy Vega 6 star – povedená 2K novinka v souhvězdí pěkného chlapce | DigiLidi.cz

Vega 6 star oživila nabídku značky správným světlem či směrem, tj. k funkcím vyspělejších fotoaparátů. To oceňujeme. Přinesla žádoucí funkce a schopnosti (stabilizátor, bohatší nastavení fotek i videí a nejspíš i kvalitnější optiku a čip) v maintreamovém balení. Sympatická je nám i tím, že nijak nezdůrazňuje již otřepané: „Umím 4K!“ Sice nedokonale, ale to často nikdo neříká. Místo toho pokorně a dobře zvládá vysoké rozlišení videa 2K na přijatelné úrovni, podobně jako Full HD video a většinu fotografií. Takto vyspělá akční kamera s cenou 2 999 Kč se nám jeví jako dobrý kup pro náročnějšího zákazníka. Nemluvě o akcích obchodníků, kteří přidávají 10 000mAh powerbanku Niceboy. Za poměr cena / výkon si kamera zaslouží ocenění našeho webu.

Celá recenze na www.digilidi.cz

Michal L.

Přidáno: 2. srpna 2018

• Příslušenství
  • Propojení s mobilem
  • Dálkové ovládání
  • Možnost využít i starší příslušenství od jiného výrobce

Super funkce je propojení kamery s mobilem přes WiFi a následném stažení videa do telefonu. Mohu tak videa ihned po natočení například sdílet na sociálních sítích nebo dále upravovat aniž bych potřeboval počítač. Příslušenství které s kamerou přislo je pro začátek více než dostačující. Při prvním přehrávání natočeného videa kamera zamrzla a bylo nutné vyndat baterku. Stalo se tak ale pouze jednou. Nastavení jednotlivých funkci je intuitivní a snadné.

Reakce značky  Niceboy

Michale, moc děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA 6 star a přejeme spousty povedených záběrů.

Veronika K.

Přidáno: 23. července 2018

Zakoupeno v Niceboy.cz

• Úžasná cena na akční kameru
  • V balení je úplně vše, co potřebujete. Kamera, nabíječka, voděodolný obal a plno nástavců pro uchycení kamery!
  • Super barvy hotových videí
  • Široká nabídka možností, co s kamerkou
  • Wifi

Ocenila bych lepší stabilizaci videa - ale ta se u akčních kamer shání těžko.

Reakce značky  Niceboy

Veroniko, děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA 6 star. Víte, že kamera má optickou stabilizaci a nic lepšího u kamer mít nemůžete? Zkuste ji v menu kamery zapnout :)

Doubravka

Přidáno: 19. července 2018

• Obraz
  • Mnoho příslušenství
  • Odolnost

S kamerou jsem nadmíru spokojen, ve 2k je obraz parádní a hlavně, asi díky té stabilizaci, ani otřesy nezkazily záběry. Šikovná kamera.

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA 6 star a přejeme ať kamerka slouží k naprosté spokojenosti!

Ověřený zákazník Megapixel.cz

Pavel Kendzierski

Přidáno: 9. července 2018

(Upraveno 9. července 2018)

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Kvalita videa ve FHD
  • Množství příslušenství v ceně
  • Pořizovací cena
  • Zkreslení a ztišení zvuku při použití vodotěsného pouzdra, ale to je, pravděpodobně, normální stav vzhledem k těsněním. Jen je třeba s tím počítat.

Super kamera, která nahrává kvalitní video (odzkoušeno pouze FullHD, protože interpolované 4K s nízkými fps není nic pro mě). Slušná stabilizace obrazu. Fotografie lehce pokulhávají, ale je to kamera a ne fotoaparát - kdo chce fotky, vytáhne si je z nahraného videa.

Reakce značky  Niceboy

Pavle, děkujeme za super recenzi akční kamery Niceboy VEGA 6 star a přejeme ať se daří nahrávat samá parádní videa!

František Čermák

Přidáno: 7. července 2018

• stabilizace videa
  • dobré širokoúhlé fotky - záběr je 170 stupňů
  • šikovné dálkové ovládání
  • kvalita videa
  • nativní 2k video

S kamerou jsem zatím naprosto spokojený, používám jí v přednastaveném režimu FullHD a 60 fps -> dá to suprově plynulé video. Pro ty kdo si s tím chtějí vyhrát je tam fůra nastavení a možností. Já jsem ale nejvíce ocenil bezproblémovou a spolehlivou funkčnost. Dělá to to co má, skvěle to natáčí a dobře to fotí za jakýchkoliv podmínek (kolo, voda). Zatím jsem naprosto spokojený.

Reakce značky  Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení akční kamery Niceboy VEGA 6 star a přejeme ať kamerka slouží k naprosté spokojenosti!

www.digitalnikame...

Přidáno: 20. června 2018

Recenze Niceboy VEGA 6 star: hvězdná akční kamera za nízkou cenu

Střední třída akčních kamer je u spotřebitelů stále více oblíbená, proto také novinka od Niceboy pro rok 2018 spadá do tohoto segmentu. Jak v naší recenzi uspěla akční kamera Niceboy VEGA 6 star, která umí Full HD (1080p) 60fps video a ve všech rozlišeních zvládá stabilizovat video pomocí gyroskopu?

Celá recenze na www.digitalnikame...

www.youtube.com

Přidáno: 20. června 2018

Niceboy VEGA 6 star - 1080p 60fps (Full HD) ukázkové video - YouTube

Ukázkové video z akční kamery Niceboy VEGA 6 star ve Full HD (1920x1080) rozlišení s 60 snímky za sekundu.

www.youtube.com

Přidáno: 16. června 2018

Niceboy Vega 6 star - videopohled na akční kameru - YouTube

Video pohled na akční kameru Niceboy Vega 6 star s optickou stabilizací videa

Přidáno: 8. září 2018

Zakoupeno v Niceboy.cz

• Nový přístroj nefungoval. Stále žádal kartu, i když v přístroji byla :( a nevykonával vůbec žádnou funkci :(. Dá se, prosím, tato věc reklamovat? Zašlou mi nový přístroj? Děkuji.

Reakce značky  Niceboy

Dobry den, mrzí nás, že máte problémy.
Reklamovat se pochopitelně dá, ve Vašem případě je ovšem chyba v kartě, resp. v jejím formátu. Je nutné použít kartu UHS-I U3 a důležitý je systém souborů FAT32, tak jak je uvedeno v návodu. Po zformátování karty v PC na FAT32 Vám již karta bude fungovat.

Olympus TG-Tracker

Olympus TG-Tracker