Recenze Lamax X7.1 Naos

Ověřený zákazník AQUAPRO

Libov

Přidáno: 8. ledna 2018

Zakoupeno v AQUAPRO

• plno příslušenství v krabici
  • detaily v obraze
  • stabilní snímky za sekundu

Dobrý den, chci se s vámi podělit o mojí zkušenost s touto kamerou. Je to moje první akční kamera, tak jsem moc nevěděl, co od toho očekávat. Každopádně po rozbalení jsem byl příjemně překvapený, kamera byla hezky zabalená. V balení jsou všemožné držáky, samolepky pro přichycení na helmu a další všemožné vychytávky, u kterých ani z poloviny nevím co s tím. Teď už ke kameře samotné, video natáčí moc pěkné, obraz je ostrý plný detailů a se stabilní snímkovací frekvencí. Menu v kameře je kompletně lokalizované do českého jazyka a rozdělené přesně do kategorií. S kamerou jsem spokojený a splnila vše co jsem požadoval.

Konstrukce a materiál: Výborný
Ověřený zákazník amio.cz

Jsem to koupil

Přidáno: 3. ledna 2018

Zakoupeno v amio.cz

Pořizovali jsme jako dárek kamarádovi ke kulatinám. Kamarád jezdí dost na kole a to jak klasiku silničku tak i na enduro. Ze silničky jsou videa hodně dobrý, to je jasný žádný nerovnosti ani překážky. U endura jsme byli zvědavý víc a dobrý. Udělali jsme několik videí na porovnání. Všechny jsou dost dobře použitelný. Jestli budu chtít někdy nějakou pořídit pro sebe tak asi nemusím dlouho hledat.

Konstrukce a materiál: Výborný
Ověřený zákazník KameryNaSport.cz

Šťastný

Přidáno: 8. prosince 2017

Zakoupeno v KameryNaSport.cz

• dobře zvolené rozměry a hmotnost kamery, vhodná i na helmu i na hrudník
  • ostrý kvalitní obraz
  • super cena
  • přišla v hezkém balení, které se dá použít pak i na cesty

Richcy

Přidáno: 4. prosince 2017

Zakoupeno v CZC.cz

Pořád kameru ještě testuju, neměl jsem zatím čas prohnat ji všema mýma stezkama na kole, ale brzo to udělám. Co se mnou zatím stačila projet tak super. Videa jsou na hodně dobré úrovni (hodnotím při přilepení na helmě).

Pavlos

Přidáno: 20. listopadu 2017

• propojení přes wifinu
  • i za šera jsou videa dobře použitelný
  • spoustu příslušenství v ceně
  • jednoduše se ovládá a to i díky ovladači

Kameru už jsem stačil jakž takž prozkoušet v různých situacích. Zkoušel jsem jak statické záběry tak ji vzít i do pořádného terénu. Statické záběry parádní to je jasné, tam není skoro nikdy problém, v terénu jsem teda koukal. Skvělé záběry, byl jsem překvapen ostrostí videa.

www.digilidi.cz

Přidáno: 17. listopadu 2017

Recenze Lamax X7.1 Naos – Darwinovi k vůli? | DigiLidi.cz

Pokud srovnáte ceny, zjistíte, že Naos zcela deklasuje starší X8 Electru (je o 700 Kč levnější). Je pouze o 100 Kč dražší než BML cShot3 4K ve své době, se kterým bude mít nejspíše mnohem podobnější DNA, než se staršími modely Lamax X7 či X8. Pokud tedy hledáte cenově dostupnou, moderní a samozřejmě akční Full HD kameru, zapomeňte na X7 Mira za 1 990 Kč (lze ji sehnat i kolem 1 600 Kč), rozhodně se vyhněte X8 Electra za výprodejových 2 600 Kč i více. Volte mezi Lamaxem X7.1 Naos či BML cShot3 4K. Podobají se jako dvojčata, spíše dvouvaječná. BML lze koupit za příjemných 1 990 Kč. Budou ale Vánoce, kdy nás většina na nějakou tu korunu nehledí, a pak klidně sáhněte po dražším, líbeznějším i lépe vybaveném Lamaxu X7.1 Naos.

Celá recenze na www.digilidi.cz
Ověřený zákazník NetFoto s.r.o.

JaKub

Přidáno: 7. listopadu 2017

Zakoupeno v NetFoto s.r.o.

• vybavení na jakýkoliv sport
  • přežila už nespočet pádů a je ok

Zatím je kamera využívaná v podstatě jen na kolo. A zvládá to parádně. Plynulá, čistá a reálná videa. V zimě ještě plánuju odzkoušet ji na sněhu a natočit něco zajímavého, protože s touhle kamerou to jde.

Ověřený zákazník Obchody24.cz

Hlucháč

Přidáno: 1. listopadu 2017

Zakoupeno v Obchody24.cz

Musím říct, že je to opravdu povedený kousek. O akční kameře jsem uvažoval už hodně dlouho a konečně jsem se rozhoupal. Vybíral jsem dlouho a bohužel hrála dost velkou roli cena. Momentálně jsem si nemohl dovolit investovat více jak 3tisíce. Po zkušenostech s touto kamerou už rozhodně nezastávám názor, že čím dražší a známější – tím lepší. Ne vždy je to tak a tady to platí stopro. Kamera má spoustu funkcí, takže není možné se zaseknout na obyč natáčení, to člověku nedá. Videa jsem ani nepotřeboval upravovat, protože jsou zkrátka dobrý rovnou.

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

Michel

Přidáno: 1. listopadu 2017

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Široká nabídka příslušenství pro upevnění kamery, kvalitní optika, šikovné funkce pro natáčení (časosběrné video, zpomalené natáčení). Velkým přínosem je dálkové ovládání, jeho dosah je cca 3m. Pro podrobnější hodnocení mám přístroj krátce.
  • Ke kameře není přiložena nabíječka, jen USB kabel. Dle informace prodejce je to prý normální, přístroj lze nabíjet z PC. Kvalita fotografií není nijak oslnivá, ale při malém formátu lze akceptovat. Jako velký nedostatek (nikoli kamery) pokládám k dnešnímu dni (30.10.2017) chybějící aplikaci pro kvalitní wifi přenos obrazu na telefon či tablet.

Kvalita obrazu: Obraz je dostatečný
Noční natáčení: Dostačující na běžné natáčení

Reakce značky  Lamax

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení.
Kamera X7.1 Naos má vlastní aplikaci LAMAX CamApp 4.0. Aplikace je volně ke stažení na Google Play i Appstore.
Děkujeme.
Tým LAMAX

Ověřený zákazník OKAY.cz

Mládežník

Přidáno: 16. října 2017

Zakoupeno v OKAY.cz

• nativní 2.7K naprosto dostačující a v super kvalitě
  • univerzální na jakékoliv použití
  • možný výběr z více jazyků včetně čj
  • skvělé fotky
  • nemám výhrad

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

Luboš

Přidáno: 27. září 2017

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• intuitivní ovládání
  • nativní 2.7K
  • funkce celkově

Spokojenost s kamerou

A.H.

Přidáno: 18. září 2017

Zakoupeno v CZC.cz

Bytelná kamera se super rozlišením. Videa fakt stojí za to a to i při horších podmínkách. Díky ovladači se manipulace s kamerou zmenší klidně o polovinu. Myslím, že kamera něco vydrží proto ji beru jako bytelnou. Hned druhý den se mnou zažila menší pád (přidělaná na řídítkách) a je ok.

Niceboy VEGA 4K

Niceboy VEGA 4K