Canon XF305

Canon XF305 HD Model XF305, jedna z prvních profesionálních videokamer od společnosti Canon, která pořizuje videozáznamy do souborů, kombinuje kodek MPEG-2, 50 Mb/s, 4:2:2 s...
179 990 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Afoto

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Info v obchoduZdarma97 % • 2 745 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma97 % • 2 001 recenzíDalší informace

Popis produktu

Canon XF305 HD Model XF305, jedna z prvních profesionálních videokamer od společnosti Canon, která pořizuje videozáznamy do souborů, kombinuje kodek MPEG-2, 50 Mb/s, 4:2:2 s...

Parametry produktu

Výrobce
Typ záznamu videokamery
interní paměť
Úhlopříčka LCD
4 palce
Full HD
ano
Typ snímače
CMOS

Parametry produktu

Výrobce
Typ záznamu videokamery
interní paměť
Úhlopříčka LCD
4 palce
Full HD
ano
Typ snímače
CMOS

Popis produktu

Canon XF305 HD

Model XF305, jedna z prvních profesionálních videokamer od společnosti Canon, která pořizuje videozáznamy do souborů, kombinuje kodek MPEG-2, 50 Mb/s, 4:2:2 s objektivem Canon řady L a 3 snímači CMOS Full HD, aby poskytoval úžasné videozáznamy v kvalitě HD uložené na kartě CF.

Vlastnosti:     * Záznam do souborů MPEG-2 MXF na karty CF rychlostí až 50 Mb/s (4:2:2)     * Komplexní podpora NLE     * Širokoúhlý objektiv Canon řady L s 18násobným zoomem     * Tři snímače Canon CMOS Full HD s úhlopříčkou 1/3 palce     * HD-SDI, časový kód, synchronizace s externím zdrojem     * Displej LCD s úhlopříčkou 10,1 cm (1,23 milionu bodů), elektronický hledáček s úhlopříčkou 1,3 cm (1,55 milionu bodů)     * Proměnné snímkové frekvence

Nastavte si svůj vlastní standard: profesionální kvalitu Full HD v souborech

Pořizujte vysoce kvalitní záznamy HD na karty CF

Videokamera XF305 zaznamenává soubory MPEG-2 MXF (Media eXchange Format), a to až do kvality Full HD s rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů při rychlosti 50 Mb/s (4:2:2), na paměťové karty CompactFlash (CF). Média CF jsou levná a široce dostupná: dva sloty pro karty umožňují pokračovat ve filmování bez přerušení.

Flexibilní úpravy

Filmové záběry, které lze bez potíží integrovat se stávajícími pracovními postupy, jsou videokamerou XF305 pořizovány jako soubory standardního průmyslového formátu MXF, jež jsou kompatibilní se všemi významnými editačními balíky.

Širokoúhlý objektiv s 18násobným zoomem

Vzhledem k rozsáhlým zkušenostem společnosti Canon s objektivy pro videokamery a také podle informací získaných od profesionálních uživatelů poskytuje lehký videoobjektiv HD řady L s 18násobným zoomem úžasnou optickou kvalitu. Z důvodu ochrany před chromatickou aberací jsou použity unikátní prvky s mimořádně nízkým rozptylem světla (Hi-UD). Samostatné kroužky nabízí nezávislé ovládání zaostřování, zoomu a clony (F/1,6). Pro plně manuální ovládání jsou k dispozici koncové zarážky ovládacích koleček zaostřování a zoomu.

Tři snímače CMOS Full HD

Kvalita Full HD v rozlišení 1 920 × 1 080 pixelů je pořizována prostřednictvím tří 1/3palcových snímačů CMOS Full HD s 2,07 megapixelu, navržených a vyrobených interně společností Canon. Vysokorychlostní snímání minimalizuje efekt „vlnící se“ závěrky.

LCD panel s úhlopříčkou 10,1 cm a elektronický hledáček s úhlopříčkou 1,3 cm

Panel LCD s úhlopříčkou 10,1 cm (4") lze nastavit na obě strany kamery. Asistenční nástroj pro zaostřování Focus Assist nabízí vynikající rozlišení (1,2 milionu bodů) a pomáhá dosáhnout čistého obrazu. Vestavěný kontrolní osciloskop pomáhá ověřit expozici a další parametry snímání. K dispozici je také elektronický hledáček s úhlopříčkou 1,3 cm (0,52").

Proměnná snímková frekvence

K dispozici je široký rozsah snímkových frekvencí od 12 do 50 snímků/s. Rozsah poskytuje kameramanům svobodu při změně snímkové frekvence pořizovaného záznamu, a zajišťuje tak další kreativní flexibilitu.

Sada profesionálních zdířek a nezávislý zvuk

Výstup HD-SDI je průmyslovým standardem umožňujícím výstup obrazu v nekomprimované kvalitě Full HD s integrovaným zvukem a časovým kódem. Vstup pro synchronizaci s externím zdrojem a vstup/výstup časového kódu umožňují používat videokameru XF305 při snímání více kamerami. Zvuk může být zachycen prostřednictvím dvou vstupů XLR a také pomocí stereofonního mikrofonu připevněného k přední části videokamery.

Přizpůsobené obrazy

K dosažení dokonalého vzhledu lze upravit nastavení dvaceti šesti možností k přizpůsobení obrazu. Tato nastavení lze uložit do kamery na kartu SD a dokonce přenášet mezi videokamerami.

Podpora programu CPS*

Exkluzivní služba CPS Video Support společnosti Canon nabízí přednostní provádění oprav, které zaručuje rychlé navrácení zařízení. * Více informací o zemích, v nichž program CPS probíhá, naleznete na adrese http://www.canon-europe.com/cps

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.