Blackmagic Design PYXIS 6K PL

Blackmagic PYXIS 6K je inovativní digitální filmová kamera navržená pro maximální přizpůsobitelnost a výkonnost. S full-frame senzorem 36 x 24 mm a vestavěným optickým...
85 790 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka Megapixel.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 variantaZdarma95 % • 505 recenzíDalší informace

Popis produktu

Blackmagic PYXIS 6K je inovativní digitální filmová kamera navržená pro maximální přizpůsobitelnost a výkonnost. S full-frame senzorem 36 x 24 mm a vestavěným optickým...

Parametry produktu

Úhlopříčka LCD
4 palce

Parametry produktu

Úhlopříčka LCD
4 palce

Popis produktu

Blackmagic PYXIS 6K je inovativní digitální filmová kamera navržená pro maximální přizpůsobitelnost a výkonnost. S full-frame senzorem 36 x 24 mm a vestavěným optickým nízkopropustným filtrem přináší precizní podání pleťových tónů a bohaté organické barvy. K dispozici jsou tři modely s bajonety EF, PL a L-Mount, což umožňuje kompatibilitu s širokým spektrem objektivů. Kamera dokáže zaznamenávat současně 12bitové soubory Blackmagic RAW i extrémně malé soubory H.264 proxy. Blackmagic PYXIS 6K je ideální volbou pro profesionály hledající flexibilní a výkonnou digitální filmovou kameru. S řadou pokročilých funkcí, vysokou kvalitou obrazu a možností přizpůsobení je skvělým nástrojem pro všechny typy produkcí.

Přizpůsobitelnost a konstrukce

Díky několika montážním bodům a bočním destičkám pro příslušenství je Blackmagic PYXIS snadno konfigurovatelná pro různé produkce. Její kompaktní tělo z leteckého hliníku je lehké a přitom velmi odolné, ideální pro montáž na různé typy kamerových rigů, jeřábů, stabilizátorů či dronů. Montážní body na vrchní a spodní straně těla i boční destičky umožňují připevnění rukojetí, mikrofonů nebo SSD disků.

Profesionální funkce a kvalita obrazu

Kamera nabízí profesionální funkce potřebné pro natáčení celovečerních filmů, televizních pořadů a dokumentů, které lze nyní využít i pro tvorbu obsahu na sociálních sítích či YouTube. Blackmagic PYXIS poskytuje hlubší barvy, vyšší detaily a širší dynamický rozsah mezi nejsvětlejšími a nejtemnějšími částmi obrazu.

Velkoformátový filmový snímač

S velkoformátovým senzorem s nativním rozlišením 6048 x 4032, který je téměř třikrát větší než Super 35 senzor, můžete natáčet ve skutečném anamorfním formátu 6:5 bez ořezu. Vytvoříte tak širokoúhlé filmové obrazy s více detaily a vyšším rozlišením, než bylo dříve možné. Díky 13 stopám dynamického rozsahu a duálnímu nativnímu ISO až 25 600 poskytuje úžasně nízkošumové snímky za všech světelných podmínek.

Modely a jejich kompatibilita

Blackmagic PYXIS je dostupná ve třech modelech: L-Mount, EF a PL, což ji činí kompatibilní s nejširší škálou objektivů na světě. Model L-Mount podporuje nejnovější objektivy od Leica, Panasonic a Sigma, ale také umožňuje použití adaptéru, takže můžete používat různé nové i historické objektivy. Model EF umožňuje použití kvalitních fotografických objektivů z DSLR. Model PL je ideální pro profesionální filmové objektivy od Zeiss, ARRI, Cooke a dalších.

HDR a nízké světelné podmínky

Blackmagic PYXIS má neuvěřitelných 13 stop dynamického rozsahu, což znamená, že zachovává více detailů ve světlých i tmavých částech obrazu než běžné videokamery. Díky duálnímu nativnímu ISO až 25 600 je kamera optimalizovaná pro minimalizaci šumu i při vysoké citlivosti, což umožňuje natáčet také při přirozeném osvětlení v noci.

Rozlišení a snímková frekvence

Kamera podporuje všechna standardní rozlišení a snímkové frekvence od HD až po DCI 4K a dokonce 6K. Můžete také pořizovat statické snímky s rozlišením 24,6 Mpx. Dokonce můžete pracovat ve skutečném anamorfním formátu 6:5 při mnohem vyšším rozlišení než jiné kamery.

Velký multifunkční LCD displej

Vestavěný 4″ HDR dotykový displej s rozlišením Full HD umožňuje rámování a ostření záběrů bez nutnosti externího monitoru. Displej nabízí jas 1500 nitů, což zajišťuje viditelnost i na přímém slunci, a zobrazuje překryvy jako histogramy, úrovně a další.

Ovládání a připojení

Kamera je vybavena logickým rozložením ovládacích prvků, které umožňují rychlé nastavení funkcí jako ISO, WB a závěrka. Díky rozhraní USB-C a ethernetovému portu je možné kameru ovládat přes síť a nahrávat přímo na externí disky. S pokročilým operačním systémem Blackmagic OS získáte intuitivní a uživatelsky přívětivý operační systém kamery založený na nejnovějších technologiích. Blackmagic PYXIS je vybaven širokou škálou připojení pro zvuk, monitorování, napájení a další. Blackmagic PYXIS používá vysokokapacitní baterie řady BP-U. Tyto oblíbené baterie se dodávají v různých kapacitách a jsou běžně dostupné po celém světě. Baterie řady BP-U s nejvyšší kapacitou umožňuje natáčet na jedno nabití více než 3 hodiny.

Blackmagic RAW

Blackmagic PYXIS zaznamenává v Blackmagic RAW formátu, který zachovává kvalitu senzoru a umožňuje plnou kontrolu nad detaily, expozicí a barvami během postprodukce. Současně také zaznamenává HD H.264 proxy soubory pro snadné sdílení médií.

Vestavěné živé vysílání

Nyní může celý postprodukční tým sledovat natáčení v přímém přenosu, zatímco probíhá na place. Kamera má přímo v těle vestavěné streamování, takže můžete sledovat stav a rychlost přenosu dat přímo v hledáčku nebo na LCD displeji.

DaVinci Resolve Studio

Blackmagic PYXIS obsahuje plnou verzi DaVinci Resolve Studio, což je stejný software, který se používá v Hollywoodu pro tvorbu špičkových celovečerních filmů, epizodických televizních pořadů, reklam a dalších. DaVinci Resolve obsahuje novou střihovou stránku s inteligentními střihovými nástroji a inovativními funkcemi. Získáte také legendární profesionální nástroje pro pokročilé barevné korekce, postprodukci zvuku a vizuální efekty v jediné softwarové aplikaci.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 variantaZdarma98 % • 18 843 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.