Nejnovější recenze ze sekce Digitální kamery

Přidáno: 14. dubna 2024

zatím dobré

Sony FDR-AX43

Sony FDR-AX43

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Splňuje mé předpoklady. Je to kvalitní výrobek, doporučuji ke koupi tohoto produktu.
Panasonic HC-V380

Panasonic HC-V380

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 31. března 2024

• Kamera je dostačující na běžné použití, dostatečně dobrý obraz, dobrý poměr cena/úžitné vlastnosti, má výstupy USB, HDMI i AV. Snadné ovládání, možnost zapnutí automatické volby režimů. Kdo nemá s filmováním zkušenosti, ten jednoduše zapne automatiku a jede... Pro náročnější je dostatek možností manuální volby rychlosti závěrky, clony apod...
  • Ikony na monitoru jsou hodně malé a musíte na ně někdy opakovaně a silně klikat, než zareagují. Popruh na uchopení rukou je hodně dole, a tak jsou často potíže dosáhnout prstem na tlačítko zoomu a statických snímků. WIFI ovládání přes telefon je určeno jen k režimu snímání a k prohlížení záznamu na obrazovce telefonu, nelze přes dálkové ovládání nahraný záznam přehrávat na televizoru zapojeném přes HDMI. Je to vážný nedostatek oproti dřívějším kamerám s IR dálkovým ovládáním, protože zatím jsem byl zvyklý připojit kameru k televizoru krátkým kabelem a přehrávání ovládat pohodlně na dálku z jakéhokoli místa obýváku IR ovladačem. K této kameře si musím pořídit několikametrový prodlužovací kabel HDMI a ovládat přehrávání s kamerou v ruce, abych nemusel k připojenému televizoru přes kabel HDMI nebo AV pořád chodit mačkat ikony na displeji kamery, když záznam na obrazovce televizoru sleduji v křesle obýváku, a dodávaný kabel je jen metrový. Přenos ovládání na mobilu přes WIFI stále vypadává, připojí se třeba jen na půl minuty, a hned poté se spojení přeruší. Takže WIFI se mi jeví nepoužitelné, alespoň v kombinaci s mým telefonem, a jiný telefon si kvůli tomu kupovat nebudu. Mám na telefonu Android 10, ale tato kamera prý komuniukuje již s Androidem 4.... Tak nevím... Možná s pradědečkem Androidem 4 to jde lépe :-) Bluetoh kamera nemá, což je dnes již u mnoha zařízení zavedeným standardem. Když má kamera výstup i AV, mohl by k levné kameře být dodáván i kabel AV pro uživatele, kteří nemají televizor se vstupem HDMI, ale jen se vstupem AV. Další nedostatek oproti dřívěji vyráběných kamerám Panasonic je omezená možnost zobrazení data a času na záznamu. Chtěl bych, aby se datum a čas ukázalo jen tři sekundy na začátku záznamu a dál již záznam nerušilo, jak jsem na to byl zvyklý u jiných kamer, když některé z nich se vyráběly již před desítkami let před touto kamerou, a možnost zobrazení data a času jen na začátku záznamu tam byla. Zde je jen možnost zobrazení data v dolním pravém rohu trvale po celou dobu záznamu, anebo nic. Krytka objektivu ovládaná páčkou je dobrá věc, ale ovládání je nelogicky takové, že pohybem páčky dolů se krytka otevírá a naopak se zavírá pohybem nahoru. Mělo by to být opačně, aby se to nepletlo uživatelům zvyklým na jiné kamery. Tedy nahoru otevřít a dolů zavřít. O optickém hledáčku si u kamer této cenové úrovně můžeme nechat jen zdát, proto jeho absenci ani nemohu nazvat nedostatkem. Kamery dříve vyráběné optický hledáček vždy měly, a kdo je na něj zvyklý, ten má bez něj určitě potíže sledovat záznam na vyklopeném displeji se sluncem v zádech, kdy na displeji nevidí vůbec nic. O tom, že stále vyklopený displej žere kapacitu baterie, která v prodávaném základu není nic moc velká, to ani nemusím připomínat.

Pro nenáročné uživatele dostačující, a hlavně za lacino. Oproti jiným kamerám dobrý poměr cena/výkon.

CEL-TEC PK50 Mini

Ověřený zákazník CEL-TEC.cz Speedy

Přidáno: 15. března 2024

• Český návod
  • České menu
  • Super kvalita obrazu i zvuku
  • Nadprůměrná výdrž baterie
  • Kvalitní masivní provedení (vypadá odolně)
  • Vzhledově sympatická kamera
  • Plno super funkcí jako GPS apod.

Jsem naprosto spokojený, kamera je velmi kvalitní a výdrž baterie nadprůměrná. Jsem s výběrem spokojen. Funkce GPS a speciální počítačový program je velkou výhodou. Kamera má plno dalších funkcí, ale nejlepší je za mě automatický přísvit podle podmínek. V policejní práci tudíž nemusím řešit, kde zrovna jsem a kamera nahrává vždy kvalitně za jakýchkoliv světelných podmínek.

Ověřený zákazník CEL-TEC.cz theB3LD4

Přidáno: 3. února 2024

Zakoupeno v CEL-TEC.cz

Parádní kamera nejen do služby. Vysoká výdrž baterie a kvalita záznamu je fajn.

Panasonic HC-V800

Panasonic HC-V800

Ověřený zákazník FotoŠkoda Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2024

(naposledy upraveno 16. ledna 2024)

Zakoupeno v FotoŠkoda

• Světelnost objektivu, vsup pro mikrofon, výstup na sluchátka, užitečné funkce, tichý zoom, výborná stabilizace, možnost streamu, možnost přidání filtrů na objektiv, sáňky pro příslušenství. Podpora externího napájení.

Malá kapacita baterie, kterou lze nahradit powerbankou.

Zoom Q2n

Zoom Q2n

Ověřený zákazník Kytary.cz Jakub

Přidáno: 31. prosince 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

• Kompaktní zařízení
  • Umožňuje napájení z USB
  • Chybí formát videa Full HD, který by se hodil, když 4K je moc a HD málo.
  • Baterie nevydrží dlouho.
  • Nesnadné nastavení úrovně citlivosti mikrofonu.

Zařízení se tváří slibně, velmi bych ocenil, kdyby funkgovalo tak, jak se tváří. Ale zvuk není nic moc, na to, že právě kvůli kvalitě zvuku toto zařízení pořizujete. Baterie vydrží dosti málo, i při dobrých alkalických článcích nemáte jistotu, že bude kamera vydrží nahrávat celý koncert 120 minut. Postrádám formát videa v rozlišení Full HD, to je docela hloupé. Často 4K je zbytečně moc, HD ale málo.

Přidáno: 7. prosince 2023

Zakoupeno v Megapixel.cz

• funkce, kvalita, váha, mikrofony, příjemný úchop (pro středněvelkou ruku)
  • kamera této velikosti mohla mít zabudované přisvětlení (jako menší předchůdci)

Pro amatérské natáčení má tato kamera stále opodstatnění k používání (vedle fotoaparátů nebo mobilů). Výhodou je plynulý zoom nebo dobrý zvuk.

Přidáno: 5. prosince 2023

Zakoupeno v Megapixel.cz

ještě jsem neměl čas podrobně prozkoumat možnosti

Přidáno: 3. prosince 2023

Zakoupeno v Megapixel.cz

Kvalitní videokamera s perfektním obrazem..

MOZA Moin Camera

MOZA Moin Camera

Ověřený zákazník Datram Praha DAx_mann

Přidáno: 27. listopadu 2023

(naposledy upraveno 27. listopadu 2023)

Zakoupeno v Datram Praha

• Gimbal
  • Velký displej s dotykovým ovládáním
  • Výdrž
  • Kvalita obrazu i stabilizace (za bez koruny 4000 vynikající)
  • Software není kompatibilní s novější verzi Androidu (13)
  • Možná by se hodil aspoň 2x zoom, ale nebyl by na kameře jak jednoduše ovládat)
  • Hodil by se šroub na stativ
  • Marně jsem zkoušel spárovat s telefonem přes BT nebo WiFi (zřejmě jedině přes aplikaci).

Zásadní nevýhodou je absence aplikace pro novou verzi Androidu (v.13), kterou prodejce neuvádí (chápu že Datram za to nemůže, ale...). Je to škoda, protože i když kamera nepatří k úplným novinkám jedná se slušně vybavené a diky výklopnému velkému displeji šikovné zařízení, ale nemožnost ovládání/editace videa z telefonu jeho využití výrazně snižuje.
Výdrž, ovládání, kvalita obrazu, funkčnost gimbalu, všechno je ok a jsem spokojen.

Ověřený zákazník Megapixel.cz Karel

Přidáno: 22. listopadu 2023

• Rychlé dodání. Zatím nezkoušeno jen kontrola zda není poškozeno. Dárek

Určitě obchod doporučuji. Rychlé dodání. Díky. Karel

Respelen MiniCam

Respelen MiniCam

Ověřený zákazník Respelen Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2023

(naposledy upraveno 21. listopadu 2023)

Zakoupeno v Respelen

It worked only for a couple of hours...do not recommend!

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

k produktu se nemohu vyjadrit je to Vanocni darek.

Verk 06226

Verk 06226

Ověřený zákazník Darekvakci.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2023

(naposledy upraveno 16. listopadu 2023)

Zakoupeno v Darekvakci.cz

• Návod je v angličtine a je strašne malými písmenami
Canon XA60

Canon XA60

Ověřený zákazník Megapixel.cz gary666

Přidáno: 7. listopadu 2023

Zakoupeno v Megapixel.cz

zatím se seznamuji s výrobkem, vše perfektní

Sony HDR-CX405

Sony HDR-CX405

Ověřený zákazník YourGames.cz Mik237

Přidáno: 5. listopadu 2023

Zakoupeno v YourGames.cz

Mám osmiletou dobrou zkušenost s typem HDR-CX240E, pro inovaci jsem proto nevolil jinou značku. Rada - stará kamera by fungovala dobře i nadále (i přes jeden neobratný pád na zem), jenom jsem celých osm let dost drasticky ohýbal vestavěný kabel, když jsem USB strkal napřímo do portu v počítačích - kabel se léty nejspíš někde prodřel. Proto u nové kamerky budu důsledně používat přiložený prodlužovák USB.

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz jíra

Přidáno: 4. listopadu 2023

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Velikost
  • Možno použít jako kameru do auta
  • Složitý Návod
  • Ovládání kamery
  • Na nahrávce je neaktualní čas a datum
  • Nutno mít pam kartu ( není součást balení )

Kamera má trochu chaotické ovládání, ukazuje na záznamu čas a datum co dva roky zpět jak se dá změnit nikde nepíší . Nutné si pořídit pamětovou kartu .

Zobrazuji 1 - 20 ze 397 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...20